תחומי התמחות

 
 

בראש החברה עומד אבי קדוש בעל היתר להדברה מספר 1845. החברה מציעה שירותי תחזוקה וטיפול שוטפים בהדברת טרמיטים וזבובים הגורמים נזק רב למשקים, מושבים וכן מבנים ובתים שונים. לחברה של אבי קדוש מספר צוותים המסוגלים לעבוד במספר אתרים במקביל, על כן הזמינות היא מיידית ומסביב לשעון.

תחומי ההתמחות של אבי קדוש הדברות ואחזקות:

הדברת מזיקים - תחום זה מאוד רחב וכלל בתוכו, הדברת טרמיטים וזבובים, אשר מדובר בהתמחותה הייחודית של החברה. הדברת עשבי בר, נמלים, ג'וקים, עכבישים, פרעושים, מכרסמים, חולדות ועכבישים, דבורים ומזיקים נוספים.

לכידת נחשים
- החברה מתמחה בלכידת כל סוגי הנחשים, חולדות, חתולים החודרים לבתים.
הרחקת יונים- הרחת היונים מתבצעת באמצעות שתי שיטות עיקריות. הראשונה היא באמצעות קוצים מנירוסטה ששמים על הגג של המנה. הקוצים הם עמידים לתנאי מזג האוויר כגון שמש, מים ולחות. השיטה השנייה היא בעצם מניעת כניסה של יונים ובעלי כנף אחרים על ידי רשת.

פוליש וניקיון -
החברה מציעה גם שירותי ניקיון ופוליש בבתים פרטיים ומוסדות אחרי שיפוץ וכן תחזוקה שותפת של משרדים וחברות.הניקיון הוא יסודי וכולל, ניקוי חלונות, רצפות, מחסנים ארונות, ארונות מטבח וכו'. הפוליש נעשה באמצעות הברקה על בסיס ווקס והברקת קריסטלים, ליטוש אבן וחידוש ליטוש.

כל חומרי ההדברה של החברה מיובאים מחו"ל ומיוצרים על ידי היצרנים האיכותיים ביותר. כל החומרים הם ידידותיים לסביבה ומאושרים על ידי משרד לאיכות הסביבה. כמו כן החברה מעניקה אחריות על הדברת מזיקים ומקפידה להעניק שירות יעיל ומקצועי. 

  פוליש וניקיון

לכידת נחשים
 
 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר